DİĞER HİZMETLERİMİZ

  • Web Tasarım
  • Katalog / Broşür / Incert
  • Seo Danışmanlığı
  • Kurumsal Kimlik
Web Tasarım

Web Tasarım, oldukça geniş bir pazarlama sahasına sahip, internet ortamında reklam ve tanıtım aracı olan firmalar ve kişiler için oluşturulması gereken interaktif kurumsal kimliktir. Web sitelerini, firmanızın kimliğini, bilgilerini, çalışmalarını yansıtan, günlük hayatta ulaşamadığınız kitlelere ulaşmanızı sağlayan bir vitrin olarak da ele alabiliriz.

Tüm birikimimizle web çalışmalarınızda sorunsuz, güncellenebilir statik yada dinamik site çözümleri sunmaktayız. Sizlerin hedefleri doğrultusunda konuya odaklanarak, görsel yönü güçlü, işlevsel ve sağlam yapılı kurumsal site tasarımlarıyla tüm beklentilerinizi yerine getirmeye çalışmaktayız. Web çalışmalarında uzman kadromuzla sizleri iş ortağımız olarak görüp; tecrübemizi hızlı, sade anlaşılır, kullanıcıyı yönlendirici, kolay açılır ve arama motoru optimizasyon tekniklerini kullanarak web projelerinizi hazırlamaktayız.

Web tasarım teklifleriniz için hizmetlerimiz@herseykadinlaricin.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Katalog / Broşür / Incert

Tasarım tecrübesiyle firmalarınızın vizyonlarına ve müşteri kitlelerine uygun, müşteri merkez odaklı Katalog, Broşür, Incert v.b. yayınların başlangıç aşamasından müşteri firmamıza teslim ediliş aşamasına kadar tüm basamaklarında en etkili profesyonel ve teknolojik ekipman ve insan gücüyle çalışmalarınızı yapılmaktadır.

Hayal edin,biz yapalım..

Katalog, Broşür, Incert v.b.teklifleriniz için hizmetlerimiz@herseykadinlaricin.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Seo Danışmanlığı

Arama motorlarının hayatımıza girdiği ilk dönemlerde pekte üzerinde durulmayan bir konu olan seo, internetin gelişmesi ve kullanıcıların arama motorlarını mal ve ya hizmete ulaşırken bir nevi rehber gibi görerek bu doğrultuda hareket etmesi neticesinde, sanal dünyada var olmak isteyen kişi, kurum ve kuruluşlar için kurumsal bir zorunluluk haline gelmiştir...

Doğru kıstaslar dahilinde verilen bir seo hizmeti prestij ve marka bilinirliliğinin yanı sıra ticari anlamda ciddi getirilerin sağlayıcısı konumundadır.

Seo danışmanlık hizmetimizde sizin istekleriniz doğrultusu göz önünde bulundurarak var olan sitenizin arama motoru optimizasyon tekniklerini kullanarak yapılıp yapılmadığına bakılıp, size sunulacak raporumuz doğrultusunda seo ayar düzeltmeleri yapılmaktadır.

Seo danışmanlık hizmetlerimizle web siteniz google arama motorlarında daha fazla trafik almaya başlar,marka bilinirliğinizde farkı görmeyebaşlarsınız.

Siz isteyin biz yapalım...

Diğer hizmetlerimiz bölümüne ait teklifleriniz için hizmetlerimiz@herseykadinlaricin.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Kurumsal Kimlik

Özellikle son yıllarda, teknolojinin giderek gelişmesi,birbirine benzer mal ve hizmetlerin çoğalması,bireylerin bilinç ve bilgi düzeyinin yükselmesi dolayısıyla da işletmeler arasında rekabetin artmasının en önemli sonuçlarından birisi, halkla ilişkiler disiplininin hızlı bir değişim ve gelişim göstermesidir. Bu değişim ve gelişim halkla ilişkilerin görev alanının ve kapsamının farklı bir nitelik kazanması ve de fonksiyonel yerinin değişmesi sonucunu doğurmuştur. Bir kuruluşu rakiplerinden ayıran, onu tek yapan özellikler demeti olan kurumsal kimlik, bir kurumun kendisini hedef kitlesine tanıtarak imaj oluşturmak için kullandığı tasarım,kültür, iletişim, davranış yöntemlerinin toplamından oluşur. Kurumsal kimlik programının hazırlanması oluşturulması amaçlanan imaja uygun görsel,davranışsal ve iletişim unsurlarının planlanması ile tamamlanır.

Kurumsal kimliğin tasarımlarımız sonucu onaylanan logo,renk, ticari karakter gibi görsel öğelerin mağaza içine uygulanması ile farkındalık sağlanarak dikkat çekilmekte, alıcılarda uyandırılan duygular ile satış gerçekleşebilmekte ve istenilen mesajlar kısmen de olsa verilebilmektedir.

Kurumsal Kimlik çalışmalarımız ait teklifleriniz için hizmetlerimiz@herseykadinlaricin.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

KAMPANYA ARA

FİRMA ARA